YAPIŞKAN ANDIZ OTU / AKHİSAR; BİLGİ VE SİPARİŞ: 0532 601 78 58

kanser-otu-yapiskan-andiz-otu-andiz-otu-andiz-cayi
Kanser Otu; Andız Otu; Andız Çayı

KANSER OTU SİPARİŞİ NASIL VEREBİLİRİM?

TarafımızdanAkhisar ve yükseklerinden toplanmış, tamamen doğalyeni mahsul ve organik ANDIZ ÇAYI (ANDIZ OTU2×150 gr=300 gr / 2 aylık ve Kargo Dahil 100 Tl‘dir.

+90 532 601 78 58 nolu WhatsApp hattımıza; ad soyad, adres ve telefon bilgilerinizi yazarak hemen ve dilerseniz KAPIDA ÖDEMELİ dilerseniz KREDİ KARTI ÖDEMELİ sipariş verebilirsiniz!

*****

 KANSER OTU RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZI takip edinhttps://www.facebook.com/kanserotusiparis

 KANSER OTU RESMİ İNSTAGRAM SAYFAMIZI takip edinhttps://www.instagram.com/kanserotusiparis

*****

KANSER OTU “RESMİ WEB SİTESİwww.KANSEROTU.org

DANIŞMA VE SİPARİŞ WHATSAPP HATTI+90 532 601 78 58

KANSER OTU KULLANANLARIN YORUMLARI!

KANSER OTU NEDİR? “KANSER OTU” TANITIM VİDEOMUZU İZLEMEK İÇİN LÜTFEN YUKARIDAKİ VİDEOYA TIKLAYIN!

Kıymetli ziyaretçimiz merhaba.

Sitemiz, www.KANSEROTU.org , “KANSER OTU” Resmi Web Sitesidir

Sitemiz www.KANSEROTU.org üzerinden, KANSER OTU ile ilgili her tür bilgiye ulaşabilir ve güvenle organik ve yeni mahsul “ANDIZ OTU / ANDIZ ÇAYI” (yapışkan andız otu) siparişi verebilirsiniz.

Manisa Akhisar ve yükseklerinin en güzel, en etkili ve en doğal organik yeni mahsul “ANDIZ OTU” tarafımızdan itina ile ve usulüne uygun olarak toplanıp asılarak ve gölgede kurutulmakta; hijyenik koşullarda depolanmakta ve Türkiye’nin ve dünyanın her yerine en tabi hali ile, “ANDIZ ÇAYI” markası ve güvencesiyle  kargo ile gönderilmektedir.

Bitkimiz, kapsül, toz karışım, poşet çay, macun, ekstrakt tarzında, fabrikasyon işlem görmüş ticari bir ürün değil“; “acı ot” “bademcik otu” “kanser otu” “kist otu” “lenf otu” “migren otu” “miyom otu” gibi adlarla da anılan tıbbi ve şifalı organik “ANDIZ OTUDUR” (Inula Viscosa). İLAÇ DEĞİLDİR

ANDIZ OTU – ANDIZ ÇAYI (yapışkan andız otu), dünyada 2000 yıldır yaklaşık 40 farklı hastalıkla ilgili beden sağlığını desteklemek ve vücudu zehirli atıklardan temizlemek maksadı ile şifa için ve çay olarak kullanılmaktadır. ANDIZ ÇAYI, Türkiye’de ise 1980’li yıllarda Manisa Akhisar bölgesinde keşfedilmiş; Süleymanlı Kasabası’nda yaşayan bir teyzemizin göğüs kanseri ile ilgili; bazı dedelerin de yine kanser rahatsızlıkları ile ilgili şifa bulması sonucunda; “KANSER OTU” adı ile meşhur olmuştur.

Bu vesileyle sizlere sağlıklı ve güzel dileriz. “ANDIZ ÇAYI (Yapışkan Andız Otu / Kanser Otu) / Akhisar – Manisa / 7/24 Gsm & WhatsApp Bilgi Ve Sipariş Hattı: +90 532 601 78 58

KANSER OTU NEDİR?

Kanser OtuAndız Otu bitkisidir. Latince ismi Inula Viscosa‘dır. Yaprakları yapışkan özellikte olduğundan Yapışkan Andız Otu da denmektedir. Andız Otu, halkımız tarafından acı otbademcik otukanser otukist otulenf otumigren otumiyom otu gibi adlarla da anılmaktadır. Dünyada 2000 yıldır ve şifa amacıyla “çay” olarak kullanıldığındanbu bitkiye kısaca Andız Çayı demekteyizAndız Çayı, hasılı, tamamen doğal ve organik Andız Otu’dur.

KANSER OTU NERELERDE YETİŞİR?

Kanser Otu, Türkiye’de Akdeniz ikliminin görüldüğü her yerde yetişebilmektedir. Dünyanın farklı bölgelerinde de mevcuttur. Andız Otu, Manisa Akhisar bölgesinde meşhur olduğundan, kullananlarca da, özellikle Manisa bölgesinin Andız Otu tercih edilmektedir.

NİÇİN “KANSER OTU” DERİZ?

Aslında Kanser Otu isminde bir bitki yokturbahse konu bitkimizin adı Andız Otu’dur. 1980’li yıllarda Akhisarlı bir teyzemizin göğüs kanseri ile ilgili bu bitkiyi keşfedip çay olarak kullanması ve kanser hastalığından kurtulması sonrası, Andız Otu’nun ünü dilden dile kulaktan kulağa yayılmış ve bu ot tüm Türkiye’de “Kanser Otu” ismi ile yer etmiştir. Andız Çayı, o gün bugündür, her tür kanser hastalığında, insanlarımızca, tıbbi tedavi ile birlikte ve şifa amacıyla “çay” olarak kullanılmaktadır.

KANSER OTUNUN EKSTARKTI VEYA KAPSULÜ (HAPI) VAR MIDIR?

Kanser Otu‘nun yani Andız Otu‘nun Sağlık Bakanlığınca onaylı bir kapsulü veya hapı yoktur. Çünkü Andız Otu bir ilaç değildir ve Türkiye’de Andız Otu üzerinde bu konuda yapılmış bilimsel bir çalışma yoktur.

KANSER OTU KANSERİ 21 GÜNDE TEDAVİ EDER Mİ?

Kanser Otu‘nun kanseri 21 günde tedavi ettiği iddiası abartılı bir ifadedir. Andız Çayı evet bedeni kansere karşı güçlendirebilen tıbbi bir bitkidir; ama süregelen bozuk yaşam ve beslenme şeklimizi değiştirmeden tamamen sağlığımıza kavuşmak maalesef mümkün değildir.

KANSER OTUNUN İÇERİĞİNDE NELER VARDIR?

Inulin (Etken madde)
Helenin
Musilaj
Polisakkaritler
Sterols (sitosterol, stigmasterin)
Saponinler
Reçineler
Alantolactoneisoalantolactone gibi siskiterpen laktonlar içeren uçucu yağlar

KANSER OTU BEDENDE NASIL ETKİ GÖSTEREBİLİR?

Kanser Otu da denilen Andız Çayı, bedende, sebepler açısından, içindeki etken madde ve diğer bileşenler sayesinde etki yapabilecektir. Andız Otu‘nun etken maddesi Inulin’dirInulin, tıpkı zerdeçal içindeki Curcumin gibi limondaki Sitral gibi antikanser özellikte bir maddedir. Andız Çayı içindeki Inulin aynı zamanda antidiyabetik bir maddedir yani şekeri, tansiyonu düşürüp dengeleyebilmektedir. O halde Andız Çayıetken maddesi Inulin sayesinde, Inulin’in vücutta sağladığı faydaları sağlayabilir, diyebiliriz. Öyle ise gelin Inulin’in sağlığımız için faydalarını aşağıda hep birlikte inceleyelim.

KANSER OTUNUN ETKEN MADDESİ “INULIN” İN FAYDALARI NELERDİR?

Oligofruktozlar ve İnulin’in kan şekerini düzenleyici ve lipit metabolizmasına olumlu etki göstermiştir. Oligofruktoz, serum trigliserit seviyesini düşürmektedir. Ratlar üzerine yapılan bir uygulamada, diyetlerine 10 g oligofrüktoz eklendiğinde karaciğerde yağ yapımına azaltıcı etki gösterdiği tespit edilmiştir.

Brighenti ve arkadaşları (1999), kan lipit düzeyi normal 20 kişiye Inulin içeren tahıl karışımı verilerek, Inülin’in kan lipit düzeyi üzerine etkileri araştırıldığında kan lipit düzeyi değerlerini düşürdüğü gözlenmiştir. Yapılan diğer bir uygulamada, Inülin miktarı arttıkça, serum kolesterol, trigliserit ve VLDL-kolesterol düzeyini azaltıcı etki gösterdiği bulunmuştur (Trautwein ve ark., 1998). Amerikan Diyetetik Derneğişeker hastalığında görülen lipit metabolizması bozukluklarını düzeltmek için, yağ ikame olarak İnulin gibi maddelerin kullanılmasını önermektedir. Ayrıca posalı yiyecekler fitat içerdiğinden demir, magnezyum, kalsiyum, çinko ve mangan gibi minerallerin emilimini azaltmaktadır. İnulin ve oligofruktoz, ince ve kalın bağırsakların pH’ını düşürür, uçucu yağ konsantrasyonunu artırarak mineral emilimini sağlar.

İnulin ve oligofruktoz bifidobakteri sentezini artırarak kalın bağırsak kanseri riskini azaltmaktadır. Bununla beraber lenfosit aktivitesini artırarak bağışıklık sistemini olumlu etkiler. Kalın bağırsakta bifidobakterilelerin oranı ile immünoglobülin miktarı arasında pozitif bir ilişki gözlenmiştir. İnulin ve oligofruktoz, bifidobakterilerin üremesini artırarak immünoglobülin aktivitesini de artırır. Anne sütü, oligasakkarit yönünden zengin bir besindir ve bebek sağlığı üzerine bir çok olumlu etkisi vardır. Bu bakımdan oligofrüktozların bebek mamalarında kullanılması uygundur.

Kaynak:

Nurcan, Y. (2010). Inulin ve oligofruktozların insan sağlığı ve beslenmesi üzerine etkileri. Akademik Gıda, 8, 49-54

KANSER OTUNUN ZARARLARI NELERDİR?

Andız Otu (Andız Çayıtıbbi bir bitkidir ve “çay” olarak demlenip kullanıldığında, bugüne dek herhangi bir zararına rastlanmamıştır.

KANSER OTUNUN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Kanser Otu yani Andız Çayı, çay olarak demlenip kullanıldığında; nadiren ve miktarı bünyeye fazla gelirse iç bulantısıistifraishalkabızlıkşişkinlik gibi yan etkiler yapabilir. Bu durumda miktar azaltılmalıgünde 1 su bardağı Andız Çayı içildiğinde bile yan etki yapıyorsakullanım sonlandırılmalıdır.

KANSER OTU KEMOTERAPİ İLE KULLANILIR MI?

Andız Çayı tabiri diğer Kanser Otudoktor tarafından koyulmuş bir yasak yok ise, insanlarımızca tıbbi tedavi ve ilaçlarla birlikte kullanılmaktadır. Hastanede serum kemoterapi uygulamasında ise tedbiren kemoterapi günü, bir gün öncesi ve bir gün sonrası kullanılmamaktabugünler dışında kullanılmaktadır.

KANSER OTU NASIL KULLANILIR?

Andız Otu (Yapışkan Andız Otu)tabiri diğer Kanser Otu, dünyada 2000 yıldır ve yaklaşık 40 farklı hastalık için genel beden sağlığına destek amacıyla “çay” olarak kullanılmaktadır.

ANDIZ ÇAYININ GELENEKSEL KULLANIMI:

Geleneksel olarak Andız Çayı demlemek için, 1,5 litre su kaynatılır. Kaynayan suya küçük bir çay bardağı kadar Seyit Ahmet Andız Çayı (Andız Otu) eklenir. 5 dakika daha suyla birlikte kaynatılır. 15 dakika demlenir. Bitki süzülürDemlenen Andız Çayıcam bir şişeye aktarılarak en geç 24 saate kadar aç veya tok su gibi içilir. 21 gün kullanılır; 10 gün ara verilir ve 21 gün tekrar devam edilir. Fayda görülürse belli periyotlarla kullanım sürdürülebilir. Fayda sağlamadığı düşünülürse kullanım sonlandırılır.

ANDIZ ÇAYI KULLANIMI TAVSİYEMİZ:

1 su bardağı suyu kaynatın. İçine 2 yaprak ve 1 sap Andız Çayı ilave edin. 5 dakika daha suyla birlikte kaynatın. 15 dakika demleyin. Bitkiyi süzün. Demlediğiniz 1 su bardağı Andız Çayı’nı taze taze için. Günde 1 su bardağı şekli ile 4-5 gün devam edin. İç bulantısı, ishal vs yan etki olmazsa ve yine 4’er günlük denemelerle Andız Çayı bardak miktarını birer bardak birer bardak günde en fazla 6 bardağa kadar arttırın. 21 gün 10 gün ara ve 21 gün daha devam edin. Sonrasında 21 günlük dönemlerle ara ara yine kullanıma devam edebilirsiniz.

KANSER OTUNU NEREDE, NASIL VE NE KADAR SÜRE SAKLAYABİLİRİZ?

Andız Çayı‘nı tabiri değer organik Kanser Otu‘nu cam kavanozdaserinkaranlık ve rutubetsiz bir ortamda aylarca muhafaza edebilirsiniz. Rengi sararmış ve çok kurumuş Andız Otu’nu kullanmayınız.

Yapışkan Andız Otu / Akhisar; Bilgi Ve Sipariş: 0532 601 78 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir